ye-logo.v1.2

Василь Панчук: «Страшним грип малюють політики»

Суспільство 2104

Провидець з Красилівщини твердить, що знає, кого оберуть президентом

Василь Панчук із Красилівщини, який володіє даром пророкувати події, знайомий читачам з багатьох попередніх публікацій у нашій газеті. Тема сьогоднішньої розмови з Василем Гнатовичем – про першопричини кризи на планеті та результати президентських виборів.
- Насамперед, давайте з’ясуємо, якими факторами, на Вашу думку, зумовлена нинішня криза?
- Під час попередньої нашої розмови я говорив, що на людство чекає коктейль з трьох складових: піт, кров і сльози, який має досить неприємний смак. І його треба обов’язково випити. Що й зараз відбувається. Водночас з фінансово-економічною проблемою на нас звалилися епідемії та пандемії різноманітних хвороб, численні катастрофи. Наступила і поступово поглиблюється загальна криза людства. Навіть найсильніші економісти світу, які двічі збиралися, не змогли виробити одностайної стратегії і тактики подолання фінансових труднощів. Я вже не кажу про інші проблеми.
- Чому ж так сталося?
- Я довго шукав відповіді на це запитання. Інформація від сили, котра мене супроводжує в житті і підказує, як діяти в тій чи іншій ситуації, надійшла саме у той момент, коли якось розглядав картину «Останній день Помпеї». Страхіття, зображені на цьому полотні, ще протягом тривалого часу оживали перед моїми очима.
Передувало кризі те, що на нашій планеті мало статися гігантське потрясіння. Я, на жаль, не оперую даними, яким чином це могло відбутися: чи земля покрилася б попелом внаслідок виверження магми, чи в її корі утворилися б великі розколини з десятиметровими лавинами, чи настало б сонячне затемнення.
Що ж зупинило це гігантське потрясіння, яке не можна назвати ні ядерним, ні атомним, ні ще якимось там вибухом? Стримало його те, що Творець вирішив пожаліти нещасну природу, яка вже й так загнана людьми в глухий кут.
Водночас з пошуками виходу з тієї ситуації, в якій ми опинилися, керівники багатьох держав намагаються знайти конкретного винуватця, тобто Івана Сусаніна, який привів до кризи. Я скажу, що не варто цього робити, не потрібно нікого шукати, бо всі ми, разом узяті, частково івани сусаніни. Ось тільки є іванки, є івани, а є й іваниська.
Ми забрели в хащі і заплуталися у своїх діях, деколи не розуміючи, чому так відбувається, коли робимо добро, а воно обертається до нас зворотним боком медалі, і чому своїми вчинками акумулюємо велике зло та нещастя не тільки для довкілля, а й людства взагалі.
Криза - це пом’якшене покарання людству за його нерозсудливі дії. Тому що в засіках Творця є ще жахливіші речі. Але говорити мені про це заборонено.
Єдине, можу стверджувати, що криза породжена не окремими особами чи особистостями. Вона спланована космічними силами. І з цим варто змиритися. А вихід треба шукати в стилях підходу до життя. Насамперед, на Землі мають бути знищені душовбивчі технології: м’ясокомбінати, птахокомбінати і все інше, що призводить до загибелі живих істот за допомогою людських рук.
Якщо це виконаємо, то можна буде хоч частково врятуватися. А інакше зроблять це вищі сили, тільки, на жаль, не на нашу користь.
- Ви кажете, що в засіках Творця є суворіші заходи впливу. А для чого?
- Для того, щоб людство поставити на місце. Ми ідемо неправильним шляхом. Надто стрімко котимося до безодні. І що рік, то все ближче й ближче. Настануть такі часи, що люди почнуть помирати, наче мухи. Дійде до того, що навіть перестануть ховати один одного. Трупи валятимуться попід плотами. І це ми відчуємо дуже швидко. Бо, як я неодноразово говорив, маховик регресії людства набирає шалених обертів.
У Біблії розповідається про те, що Ісус Христос пішов на Голгофу і був там розп’ятий за наші гріхи. Я Біблію багато разів перечитував і деякі речі знаходжу між рядків. Тому цей момент трактую по-своєму: Ісус Христос пішов на Голгофу через нас, і не хто інший, як порода людська, його розпинала. От і все стає на своє місце.
Хто з нас не захоплюється міфами про атлантів? Але ніхто не замислюється над тим, що така цивілізація насправді була. На жаль, ми ще далеко не дійшли по спіралі до рівня її розвитку. Атланти не були корумповані і нічого зайвого для себе не вигадували. Вони зуміли протистояти хворобам, загнали їх, так би мовити, у пробірку і створили собі життя вічним на землі, стали свого роду богами. І як тільки досягли такого рівня розвитку, то не захотіли далі розмножуватися, бо їм, бачте, заважали зайві роти. У покарання за це Творець їх змів з лиця землі, наславши всесвітній потоп.
Як уже розповідав у попередніх інтерв’ю, мені випало побувати у потойбічному світі і побачити дуже жахливі речі. Це місце знаходиться на північному заході космічної сфери. Там справжнє пекло - словами не передати. Несамовите виття людських душ нагнало мені добрячого страху. Вчувається ще й досі, хоча самих душ як об’єктів не бачив. Людству варто замислюватися не тільки про земну мить свого життя, а й за багатотисячний час перебування у потойбічному світі. Бо навіть релігія стверджує, що душа нетлінна.
- То, виходить, що й епідемія грипу, яка косила українців, також «привіт»  від Творця?
- Грип не такий страшний, як його малюють, особливо політики. Цієї хвороби не варто панічно боятися. Ми з вами втратили, даруйте на слові, звіриний інстинкт самозахисту, чим і загнали себе в глухий кут.
Будуть не тільки грип, а й інші пандемії. Створюватимуться нові лабораторії, розроблятимуться найсучасніші ліки. Але це нічого не змінить. Потрібно міняти стиль життя, ставати частиною природи і повертати інстинкти самозахисту. Якщо це не зробимо, нічого нас не врятує.
- Тобто, настане кінець світу?
- Апокаліпсис пророкували не раз. Ось і зараз багато засобів масової інформації рясніють повідомленнями про те, що кінець світу настане в 2012 році.
Такі пророцтва з’являються не випадково. Адже, як відомо, перехід від одного тисячоліття до іншого обов’язково супроводжується катаклізмами на планеті. Прихід 2000-го року за земним календарем відбувся непомітно. Але ж ніхто не знає, який рік зараз у космічному обчисленні. Він не вираховується георгіанським чи юліанським календарем.
Єдине можу сказати, що ми стоїмо на порозі нового тисячоліття. Прихід цієї дати людство відчує саме так, як це намітив Творець. На жаль, фізичну дату межі тисячоліть я констатувати не беруся.
- Наших читачів цікавить доля України і її майбутній Президент.
- Я не маю наміру розводити політичні чвари. Бо вони мене не цікавлять. Але, як і кожного громадянина України, звичайно, хвилює, хто стане Президентом. Скажу відверто, що вибори будуть непростими. З великими потугами перемогу у другому турі здобуде Юлія Тимошенко.
Серед численних претендентів на найвищу посаду в державі є один досить толковий чоловік - колишній міністр оборони Анатолій Гриценко, який ніколи не намагався бути вискочкою. Але чи стане він конкурентом леді Ю, мені поки що невідомо. Та й, зрештою, я не ставив собі за мету визначати конкурента.
- Другий майдан буде?
- А для чого? Як уже говорив під час минулої нашої розмови, Партія регіонів розпадеться. Хто нею милується і пишається, незабаром буде згадувати тільки хороші моменти її існування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую