ye-logo.v1.2

У Летаві двадцять людей отруїлися на хрестинах

Суспільство 1620

На щастя, нині всі хворі перебувають у задовільному стані. Більше половини з них вже покинули лікарняні ліжка та поїхали додому.

Як повідомляють у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, 29 липня пообіді до приймального відділення Чемеровецької центральної районної лікарні зі скаргами на погане самопочуття звернулись троє жителів села. Під час огляду хворих лікарі встановили, що вони отруїлися напередодні, під час святкування хрестин дитини одного з місцевих жителів.
У селі кажуть, що святкували подію в приміщенні місцевої школи, їжу готували вдома. На хрестинах за святковим столом були присутні майже півсотні людей.
Наступного дня дехто з гостей став почуватися зле. Люди почали звертатися до лікарні. Тоді з попереднім діагнозом «гострий ентероколіт» було госпіталізовано троє чоловік до Чемеровецької центральної районної лікарні, тринадцять – до Летавської дільничної лікарні, одну людину відвезли до Хмельницької міської інфекційної лікарні. Серед хворих було двоє діток.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую