ye-logo.v1.2

Шевченківський вечір в обласній філармонії пройшов «на ура!»

Суспільство 1116

Цьогорічний мистецький проект головного режисера, заслуженого діяча мистецтв України Івана Рожка до дня народження Кобзаря вразив глядачів. Кожен номер виступу артистів супроводжувався бурхливими оплесками і криками «браво». Любов Кияновська, доктор мистецтвознавства, професор, завідуюча кафедрою історії музики Львівської національної музичної академії імені Лисенка, котра вела цей вечір, представила Шевченка, як тонкого поціновувача класичної музики. Володимир Ігнатенко, народний артист України, соліст Львівського національного театру опери та балету імені Крушельницької, познайомив глядачів з маловідомими творами Миколи Лисенка на слова Шевченка «Гетьмани, гетьмани», «Розрита могила». Микола Бабич, заслужений артист України з Києва читав безсмертне послання геніального пророка «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм в Україні і не в Україні», яке донині не втратило своєї актуальності.
Хмельницькі митці: муніципальний камерний хор міста під орудою Ігоря Цмура й камерний оркестр обласної філармонії під керівництвом Олександра Драгана, заслужена артистка України Галина Чайковська і лауреат міжнародних конкурсів Фатіма Чергіндзія, а також акомпаніатори Валерія Разумова, Борис Колесник, Ірина Антоненко, Катерина Забєліна були, як завжди, на висоті. Музиканти зі Львова Ярина Рак та Сергій Григоренко продемонстрували неабияку майстерність.
За традицією, на Шевченківському вечорі представили й нагородили нових лауреатів обласної премії імені Т. Г. Шевченка. Цього року ними стали Раїса Молчанова, педагог, письменник, журналіст та Микола Луценко, завідуючий відділом обласного методичного центру культури і мистецтва.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую