ye-logo.v1.2

Після обшуку «тергромади Хмельницького»: правоохоронці продовжують вивчати вилучені документи

Суспільство 2905
Найбільше всього вилучили речей в приміщенні, яке було розташоване на Героїв Майдану, 17
Найбільше всього вилучили речей в приміщенні, яке було розташоване на Героїв Майдану, 17. Фото: з архіву

Серед вилученого є навіть печатки та штампи.

Правоохоронці разом із понятими продовжують оглядати та описувати документи, які були вилучені вчора під час обшуку на двох об’єктах, так званої, територіальної громади. Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника хмельницької поліції Володимир Калашнік.

«У штаб-квартирі засновниці вилучено 5 системних блоків, оргтехніку та 4 ящика документів. Серед документів є журнали самооподаткування народних підприємців, видачі свідоцтв, звітності про витрати територіальної громади, копії та оригінали свідоцтв народних корпорацій та народних підприємств, копії паспортів, різні бланки, чеки, нотатки та буклети тощо. 16 печаток та один штамп, накладки до печаток тощо, - написав Володимир Петрович. - На другому об’єкті – за адресою Г.Майдану, 48 вилучено лише декілька бланків та посвідчень. До слова, кількість аркушів з переліком вже досягнула ста сторінок, але робота по опису вилученого ще триває».

Нагадаємо, вчора правоохоронці провели обшуки в помешканнях Ольги Уграк, яка називає себе уповноваженою у справах територіальної громади Хмельницького з питань реєстрації. Обшуки пройшли в рамках кримінального провадження за фактом самовільного присвоєння владних повноважень.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую