ye-logo.v1.2

Керівник Нацполіції України в Хмельницькому: пафос, російська мова та незручні запитання

Суспільство 4410

Сьогодні Хмельниччину відвідала Хатія Деканоідзе, щоб урочисто запустити групи реагування патрульної поліції

Ще задовго до появи Глави Нацполіції Україні на майдані Незалежності все було готовим - оркестр, прапори, автомобілі груп швидкого реагування поліції тощо. Та навіть квадрокоптери літали над майданом...

Хатія Деканоідзе не запізнилася та одразу ж попрямували не до особового складу, а до керівників обласних управління правоохоронних структур, адміністрації, облради та міста Хмельницького. Та згодом урочистості розпочалися.

Автомобілі груп швидкого реагування патрульної поліції Хмельницької області.

"Багато хто запитує, коли ми запускаємо групи швидкого реагування, чим вони вирізняються від патрульних поліцейських. Ці люди будуть патрулювати та спілкуватися з громадськістю. Новий напрямок, який в нас є, це поліція для громадськості. Важливо, щоб поліцейські були доступними для кожного громадянина не лише для тих, хто живуть у містах, а й у селах", - заявила керівник Нацполіції.

На майдані Незалежності Хатію Деканоідзе зустріли керівники правоохоронних структур області, а також голова ОДА Олександр Корнійчук та мер Хмельницького Олександр Симчишин.

Та під час її промови двічі було чуто вигук: "Розмовляй українською!" Щоправда, пані Деконоідзе продовжувала говорити російською та не звертати уваги на "вимогу".

Після різних промов, керівники поліції та області поклали квіти до меморіальної дошки Героям Небесної сотні та неоголошеної війни. А потім Деканоїдзе пішла до груп швидко реагування, щоб привітати поліцейських. В області створено 33 такі групи, які працюватимуть у чотири зміни по 12 годин. Завдання ГРПП - оперативно прибувати на місце виклику, затримувати підозрюваних, опитувати свідків та охороняти громадський порядок до прибуття слідчо-оперативної групи.

Урочистості розпочалися з гімну України.

Та під час вітань працівників Хатії Деконоідзе довелося відповідати й на незручні запитання журналістів. До прикладу, пані Деканоідзе попросили прокоментувати інформацію, що в деяких районах (Хмельницькому, Теофіпольському, Білогірському) поліцейським довелося укомплектовувати свої автомобілі власним коштом: купувати планшети, наліпки на машини. Глава Нацполіції одразу ж переадресувала це запитання начальнику обласного управління Нацполіції Миколі Семенишину. "Запуск цього проекту - ціна питання більше 8 мільйонів гривень, починаючи з придбання автомобілів, - каже Микола Олексанрович. - Звісно, планшети ми придбали за рахунок благодійної допомоги, завдяки порозумінню з територіальними громадами". Програмне забезпечення та формений одяг, за словами генерала третього рангу, був закуплений за кошти Нацполіції. А 44 планшети, які є в групах швидкого реагування купили за рахунок підприємців, щоб швидке поліцейські приступили до роботи. Та чи купували поліцейські планшети за власні кошти? "Такої інформації в мене немає, - заявив Микола Семенишин. - Такого завдання мною не ставилося. Керівники мали звернутися до органів влади щодо надання допомоги в якості планшетів".

Вшанували поліцейські й загиблих в АТО та Революції Гідності.

Хатія Деканоідзе привітала підлеглих із запуском груп швидкого реагування.

Щоб завершити реформу поліції, за словами Хатії Деканоідзе, потрібно приблизно 200 мільйонів доларів США.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую