ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччину насувається значне похолодання

Суспільство 1683
 Очікується різка зміна погодних умов
Очікується різка зміна погодних умов. Фото: www.expres.ua

Упродовж 5-6 жовтня зниження температури вночі до 1-6° тепла, вдень до 5-10°.

За даними Укргідрометцентру 4-5 жовтня очікується різка зміна погодних умов. У Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Волинській, Рівненській областях сильні дощі, 5 жовтня подекуди пройде мокрий сніг.

“В Карпатському регіоні дуже сильний дощ з переходом 5 жовтня в мокрий сніг, в горах з утворенням снігового покриву; пориви вітру 15-20 м/с, в горах 25 м/с. 5 жовтня в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській областях місцями сильні дощі. Упродовж 5-6 жовтня зниження температури: вночі до 4-10°, вдень до 12-17° у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Волинській, Рівненській областях вночі до 1-6° тепла, вдень до 5-10°, в Карпатах вночі та вдень до 2° морозу-4° тепла”, - повідомляють у ДСНС області.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую