ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

У Хмельницькому відкрили ще один пам’ятник Тарасові Шевченку

Суспільство 1980
В прикордонній академії вшанували Шевченка
В прикордонній академії вшанували Шевченка. Фото: автора

На території прикордонної академії встановили пам’ятний знак Кобзареві.

 У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького сьогодні, 13 жовтня, відкрили пам’ятний знак «Чужого научаємось, і свого не цураємось» Великому Кобзареві.

За словами ректора академії Олега Шинкаруку, встановлення пам’ятника є дуже символічним, спеціально в переддень Покрови і Дня захисника України. Він зауважив, що в навчальному закладі шанують Героїв, які стояли біля витоків української державності та боролися за свободу і право жити на рідній землі.

«Ми відкриваємо саме такий пам’ятний знак, розуміючи, що Україна вибрала свій вектор розвитку, відповідно ми реалізовуємо стандарти європейські, стандарти НАТО. Але разом з тим, те, що надбали пращури в сфері оборони і безпеки. Це основний принцип встановлення нами цього пам’ятника», - сказав Олег Шинкарук.

Меморіал встановили біля навчального корпусу

Як відзначила голова Хмельницької міської "Просвіти" Зоя Діденко, з початку свого створення прикордонна академія була пов’язана з Шевченком. Зокрема на території вже є погруддя молодого Кобзаря.

Ректор академії відзначив знаковість пам'ятника

«Шевченків Кобзар – це наша національна Біблія. Знаменно те, що відкривають цей наповнений Шевченковим словом і українським духом знак, коли пошановуємо 170-річчя перебування Шевченка на Поділлі. І добре, що зображення на меморіальному знакові саме таке, яким був тоді у нас Тарас – йому тоді було 32 роки», - зауважила Зоя Діденко.

Гості перерізали червону стрічку

З відкриттям пам’ятного знаку Кобзареві у Національній академії започаткували нову традицію – вручення почесних сертифікатів найкращим представникам єдиного в Україні прикордонного вишу, імена яких заноситимуться на «Дошку пошани». До Дня захисника України прикордонників нагородили державними нагородами, грамотами, подяками і цінними подарунками.

На меморіалі зобразили молодого Шевченка

Прикордонників відзначили за заслуги

На відкриття меморіалу прийшли і курсанти

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую