ye-logo.v1.2

Для боротьби з тероризмом на Хмельниччині планують придбати дорогий позашляховик

Суспільство 1710
Ось так Toyota Hilux виглядає на офіційному сайті виробника
Ось так Toyota Hilux виглядає на офіційному сайті виробника

Кошти на автомобіль можуть виділити з обласного бюджету.

Депутати Хмельницької обласної ради зберуться на чергове пленарне засідання сесії в четвер, 20 жовтня.
Серед запланованих майже семи десятків питань розглянуть і програму протидії тероризму у Хмельницькій області на 2016 рік, яку розробило управління Служби безпеки України у Хмельницькій області. Принаймні такий проект рішення розміщений на офіційному сайті обласної ради. 

Програма складається із восьми пунктів і, якщо депутати її підтримають, коштуватиме обласному бюджету 800 тисяч гривень.

«На даний час тероризм є реальною загрозою будь-якій державі і рівень його суспільної небезпеки постійно зростає. Останні події у світі не тільки географічно наближають проблему тероризму до України, а й призводять до того, що серед постраждалих від терористичних актів виявляються і громадяни нашої держави.

Головною метою боротьби з тероризмом є захист особи, держави і суспільства, виявлення та усунення причин і умов, які його породжують», – йдеться у програмі.

У документі також вказано, що на території Хмельницької області розташовано біля 200 об’єктів підвищеної та потенційної небезпеки, у тому числі 20 хімічно небезпечних об’єктів, 7 вибухонебезпечних об’єктів, з яких 4 – арсенального типу, де зберігаються близько 9 тис. умовних вагонів ракетно-артилерійських, авіаційних боєприпасів та стрілецької зброї загальною вагою близько 590 тис. тонн. На базі окремих арсеналів діє 2 підприємства, що здійснюють комплексну утилізацію звичайних видів озброєння та боєприпасів, 43 найбільш потенційно уразливі об’єкти включено до Загальнодержавного переліку.

Найбільшу небезпеку в терористичному та техногенному плані представляє ВП «Хмельницька атомна електростанція» ДП НАЕК «Енергоатом» (ХАЕС, м. Нетішин), яка є потенційним об‘єктом зовнішніх та внутрішніх терористичних спрямувань.

В рамках програми, окрім семи пунктів, які, до речі, не потребують вкладення коштів, відомство планує придбати позашляховик «TOYOTA HILUX».

Саме на його придбання з обласного бюджету планують виділити майже 800 тисяч гривень.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую