ye-logo.v1.2

Добрі справи робити легко

Суспільство 1372

У Летичеві пройшла благодійна акція «Чисте серце – чисте місто» в рамках християнського молодіжного фестивалю Західної України «Вогонь віри»

Близько тисячі хлопців та дівчат з 8 областей України з’їхалися на Летичівщину відпочивати та робити добрі справи. Подібний всеукраїнський захід на Хмельниччині відбувається вдруге, хоча «народився» фестиваль років 10 тому. Осередок та літній табір цього разу розташувався у селі Марківці.
«Акція «Чисте серце – чисте місто» – всеукраїнська. Ми проводимо її близько 5 років, – розповідає Віталій Басенко, один із організаторів фестивалю. – Прибираємо міста і села, допомагаємо старим та «нужденним». Допомагаючи людям, збагачуємо свої душі».
«Зранку ми прибирали в парку, а коли закінчили, пішли пропонувати свою допомогу місцевим жителям. Адреси тих, хто її потребує, нам надала місцева влада, – поділилися Олег Войтович зі Львова та Дмитро Білик з Хмельницького в процесі пиляння дров. – А дівчата рвали на городі у стареньких пенсіонерів бур’яни».
Здивуванню летичівчан не було меж. Більшість перехожих не могли зрозуміти, що діється. А ті, кому пропонували допомогу, не завжди погоджувалися, бо не сподівалися на бескорисливість учасників акції.
«Я працюю в дитячому садочку 32 роки. Подібного ніколи не траплялося. Коли молодь запропонувала свої послуги, я подумала, що вони жартують, – ділиться Марія Качанюк, завідувачка Летичівського центру розвитку дитини «Калинонька». – Просто безвідмовні діти! Копали рів, рубали дерева, сміття вивозили – цілу вантажівку назбирали. Ми якраз закінчили ремонт в приміщенні й залишилося впорядкувати територію. Їх нам сам Бог послав».
Того ж вечора учасники фестивалю «Вогонь віри» влаштували товариський матч із місцевими футболістами, а завершився «день добрих справ» святковим концертом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую