ye-logo.v1.2

Пластуни привезли до Хмельницького Вифлеємський вогонь миру

Суспільство 2716 3

Вогонь передали міському голові.

Сьогодні, 22 грудня, до Хмельницького привезли Вифлеємський вогонь миру. Передали його містянам скаути. Представники організації “Паст” вручили вогонь очільнику міста — Олександру Симчишину. Мер передав його представникам духовенства, аби вогонь запалав у кожному із храмів Хмельницького.

“Ми долучилися до світової естафети передачі Вифлеємського вогоню миру. В Україні він вперше з'явися в 1998 році. Взагалі, саму акцію започаткувала у 1989 році одна із віденських телерадіокомпаній. Організатори хотіли передати іскорку миру, благополуччя і щастя, щоб вона дійшла до тих людей, які святкують Різдво не в себе вдома, а в сиротинцях, лікарнях. Цього року ми отримали вогонь від скаутів”, - розповідає голова Хмельницького осередку організації «Пласт» Олександр Процун.

Міський голова подякував пластунам. Таку акцію у Хмельницькому вони організовують уже вдрге. Минулого року вогонь передали 6 січня, на православний Святий Вечір.

Хмельницькі дітлахи колядували у кабінеті міського голови

“У цьому році вогонь нам передали за кілька днів до католицького Святвечора. Я його вручу представникам римо-католицької церкви. Сподіваюсь, що в усіх католицьких храмах з сьогоднішнього дня буде горіти Вифлеємський вогонь. Залишимо його і у міській раді, а вже 6 січня передамо православній громаді. Будемо сподіватись, що вогонь дійсно принесе мир, спокій і перемогу на нашу землю”, - розповідає Олександр Симчишин.

Пластуни принесли вогонь до міськради

Довідково: Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Вогонь симфолізує світло тепла, миру, злагоди і сподівання, він мандрує світом, долає кордони і єднає християн у переддень Різдва Христового.Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. 

До Хмельницького Вифлеємський вогонь привезли уже вдруге

Дітлахи разом із мером підпалили кілька свічок

Вогонь рознесуть по усіх храмах Хмельницького

Сьогодні вогонь передали представникам римо-католицьких храмів міста

Коментарі:

Адміністратор 24.12.2016 20:23

Сергій дякуємо, виправили. Автор писала зі слів мера, можливо, тому й допустили неточність.

Sergey Trasiuh 24.12.2016 17:31

Випрате будь ласка: в м. Хмельницький Вифлеємський вогонь передали не польські скаути а скаути м. Кам'янця-Подільського. Звяжіться з Процуном Олександром. Він підтвердить.

Sergey Trasiuh 22.12.2016 20:28

Вогонь не благодатній а Віфліємський - ви сплутали поняття. Вогонь передавали пластуни м.Кам'янця-Подільського - Романович Оксана та новаки Гуска Микита і Влерія Вишневська. Історично так склалось, що вогонь в Україну передають польські харцери (скаути), а по Україні Віфліємський вогонь передають естафетою з міста до міста. Не хочете писати Кам'янецькі пластуни лишіть пластуни Хмельниччини.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую