ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Більше тисячі військовослужбовців у Хмельницькому гарнізоні стоять у черзі на житло

Суспільство 2716
Військові роками чекають у черзі на житло
Військові роками чекають у черзі на житло. Фото: з архіву

Серед них 556 учасників АТО.

 У Хмельницькому гарнізоні на черзі для забезпечення житлом перебуває 1128 військовослужбовців. Про це повідомив Хмельницький обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк.

Як він зауважив, з них на першочерговове забезпечення – 627 військових, на позачергове – 227. Загалом в гарнізоні на черзі перебуває 556 учасників АТО. Ще дві сім’ї загиблих військовослужбовців потребують поліпшення житлових умов.

«2016 року 14 військовослужбовців запасу отримали компенсацію взамін житла. Будь-яких надходжень не було, будівництво не велося. Сподіваємося, що цього року розпочнеться зведення будинку для військовослужбовців», - додав Сергій Присяжнюк.

За інформацією, наданою Головним квартирно-експлуатаційним управлінням Збройних Сил України виданню «Народна армія», сьогодні в черзі на житло у Збройних Силах перебувають понад 44 тисячі сімей військовослужбовців, серед них 10 тисяч учасників бойових дій та 600 інвалідів 1 та 2 груп. Цьогоріч розподілено 1040 квартир, з яких 523 — службові помешкання, 517 — постійне житло.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую