ye-logo.v1.2

Замінував банк з вимогою заплатити 80 тисяч гривень

Суспільство 1200

У такий спосіб 20-річний кам’янчанин вирішив розрахуватися з боргами

9 серпня працівникам Кам’янець-Подільського міського відділу міліції вдалося встановити особу, котра замінувала одне з відділень банків у місті над Смотричем (про цей випадок ми писали в минулому номері). Ним виявився 20-річний кам’янчанин.  
Нагадаємо, 30 липня з відділення одного з банків Кам’янця-Подільського, що розташований на проспекті Грушевського,  надійшло повідомлення про знахідку, схожу на саморобний вибуховий пристрій. Охоронець виніс чорний пакет на вулицю і викликав саперів.
«У п’ятницю в 15.33 до нас надійшло повідомлення про надзвичайну пригоду, – розповідає начальник відділу вибухотехнічних і пожежотехнічних досліджень науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Хмельницькій області Леонід Стецюк. – Ми одразу ж виїхали. І хоч мчали з проблисковими маячками, далеко не всі водії пропускали нас. Коли дісталися, на місці оцінили ситуацію. Людей з місця події евакуювали».
Того самого дня у Леоніда Стецюка був день народження. Одягнувши захисне спорядження, чоловік підійшов до предмета.
У чорному пакеті стирчав конверт. За допомогою маніпулятора Леонід його витягнув.
«Коли підійшов до цього предмета, побачив наручний годинник, від котрого відходили дроти. Виднілася коробка, якісь тумблери. Було прийнято рішення знешкодити предмет за допомогою гідродинамічного удару. Кажучи простіше, зруйнувати його  направленою цівкою води. Якщо все зробити правильно, вибуху  не повинно статися», – каже Леонід Стецюк.
У вилученому конверті була записка з вимогою до начальника відділення банку в зазначений час і місце принести 80 тисяч гривень. Якщо цього не станеться, зловмисник підірве бомбу. Якщо гроші принесуть, то в подальшому вони отримають додаткові інструкції, як знешкодити бомбу.
Підривники знешкодили підозрілий предмет за допомогою водяної пушки. Вибуху не сталося. Як з’ясувалося, це був лише муляж бомби. Аби затримати підозрюваного у цій справі міліціонерам знадобився тиждень. Наразі відомо, що у такий спосіб 20-річний кам’янчанин намагався позбутися боргів. Нині по цій справі триває слідство.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую