ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ідею 11-річного волонтера Артема Харченка втілять у життя

Суспільство 4018

У Хмельницькому кожного року будуть проводити великі концерти на підтримку важкохворих дітей.

«Ця ідея з’явилася в Артема Харченка, - каже громадський активіст та волонтер Віктор Шайда. – Кожного року 31 березня проходитиме величезний волонтерський концерт на підтримку когось із важкохворих дітей, які потребують якоїсь особливої уваги».

Чому саме 31 березня? Віктор Шайда пояснив, що саме цього дня в 2016 році подібний концерт був на підтримку Артема Харченка. «Ця благодійна акція мала такий резонанс, на який ми навіть і не сподівалися, - зізнається Віктор. – Завдяки цьому нам вдалося зібрати ті гроші, які були необхідні. Навіть почали допомагати іншим дітям».

Нагадаємо, торік гурт «Мотор'ролла», «Stanza», співачка-волонтерка Христина Панасюк та багато інших артистів виступили на сцені обласної філармонії, щоб підтримати 11-річного Артема Харченка, в якого саркома Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії з метастазами. На його лікування необхідно було півмільйона гривень. 2 серпня пройшла важлива для життя Артема операція: заміна ураженої саркомою кістки.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую