ye-logo.v1.2

Циганок спіймали на «гарячому»

Суспільство 1333

Правоохоронці мають підозри щодо причетності мешканок Закарпаття й до інших аналогічних правопорушень

Мало не позбулася двох тисяч російських рублів та нового цифрового фотоапарата через свою безпечність громадянка Росії, яка відпочивала у родичів на Старокостянтинівщині. Усього на шість хвилин вона пішла до сусідки, залишивши хату незамкнутою. Цим і скористалися 19-річна та 26-річна мешканки Закарпаття, які начебто збирали пожертву в селах Хмельниччини. Молодша циганка стала біля хвіртки, а старша пішла у хату. Вона шостим чуттям знала, куди потрібно йти і де лежать гроші. Вже подумки раділа такій легкій здобичі, ховаючи крадене в сумку. Та сталося непередбачуване.
– Потерпіла, повертаючись додому, не звернула особливої уваги на дівчину, яка стояла на глухій сільській вулиці, а от коли зіткнулася на ґанку із старшою циганкою, відчула неладне. Кинулася в хату перевіряти документи та квитки на зворотний шлях, а потім вибігла на дорогу та почала кликати на допомогу. Сусіди й без цього звернули увагу на підозрілих молодиць, які швидко бігли вулицею, й кинулися їм навперейми та зателефонували «102». «Зважаючи на близьке розташування села до райцентру, ми буквально за декілька хвилин прибули на місце події», – розповідає перший заступник начальника Старокостянтинівського райвідділу міліції Василь Шкіндюк.
Правоохоронці мають обґрунтовані підозри щодо причетності мешканок Закарпаття й до інших аналогічних правопорушень не тільки на території нашої, а й Рівненської і Львівської областей, де перебували до візиту на Поділля. Наразі нечистій на руку циганці «світить» до шести років позбавлення волі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую