ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

Мінімалка в 3200 та нестабільність економіки – головні причини зростання цін (РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 1379
Офіційно інфляція на Хмельниччині в січні становила 1,2%. Та суттєво подорожчання можна очікувати вже з березня
Офіційно інфляція на Хмельниччині в січні становила 1,2%. Та суттєво подорожчання можна очікувати вже з березня. Фото: volynnews.com

Такої думки дотримується більшість відвідувачів сайту «Є», які взяли участь у голосуванні.

Із 10 до ранку 14 лютого на сайті «Є» проходило опитування, в якому ми дізнавалися думку відвідувачів, чому, на їх погляд, підвищуються ціни. На вибір запропонували декілька відповідей, а також можливість написати власний варіант.

Якщо підбити підсумки, то, схоже, в усьому винен діючий уряд. Адже перші три позиції результатів опитування – це відповідальність Кабміну. Отож, 30,51% вважають, що ціни підвищуються через те, що з 1 січня зросла мінімальна зарплата, яка, нагадаємо, становить 3200 гривень. Нестабільну економічну ситуацію як причину підвищення цін обрали 23,31% респондентів. Ще 19,92% в усьому звинуватили Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. «Згадали» і про його попередника Арсенія Яценюка – 8,05% респондентів називають нинішнє зростання цін наслідками роботи колишнього прем’єра.

Результати опитування на сайті "Є".

Всього ж участь у опитуванні взяли 472 респонденти. І 14 з них залишили власні варіанти відповідей. Серед яких: «дуже багато крадуть олігархи, депутати...», «В цьому винні високопосадовці!», «бо кожен краде: час, гроші, ресурси... і не виконує своїх обов’язків якісно», «корупція» та інші варіанти.

Нестабільна ситуація в економіці та зарплата в 3200 гривень – головні причини підвищення цін. Так вважають 47,4% та 36,8% тих, хто проголосував у групі «Є» в соцмережі «Вконтакті». По 5,3% голосів були за варіанти «В усьому винен Гройсман» та «Треба ж якось підтримати націоналізований Приватбанк». Всього свої голоси віддали 38 респондентів.

Деякі варіанти відповідей респондентів

Ще 25 людей проголосували на сторінці «Є» у мережі «Фейсбук». Результати майже однакові. «Нестабільна економічна ситуація в країні» - 11 голосів, «Це наслідки підняття мінімалки до 3200» - 9, «В усьому винен Гройман» - 3. Наслідки роботи Яценюка та підтримка Приватбанку – по одному голосу.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую