ye-logo.v1.2

Чоловік їхав на велосипеді у тліючому валянку

Суспільство 2102
Попереду на Володимира Полов’юка чекає операція.
Попереду на Володимира Полов’юка чекає операція.

Потерпілий дістав настільки важкий опік, що йому можуть ампутувати ногу

У житті трапляються просто неймовірні ситуації, що спершу у них навіть відмовляєшся вірити.
Прокинувшись якось вранці, 66-річний Володимир Поло­в’юк з села Великі Орлинці на Красилівщині і гадки не мав, у яку халепу потрапить за кілька хвилин. 
«Якраз пішов сніжок, – розповідає Володимир Полов’юк. – І морозець взявся. Я думаю: щоб не змерзнути в ноги, потрібно нагріти валянки. Включив газ. Зо дві хвилини потримав валянки над конфорками. Взув, сів на велосипед і поїхав. Але відчуваю, як щось пече в ноги. Ну, думаю, напевно снігом задуває. Їду далі. Та ні, таки щось пече. Дивлюся, а з валянка йде дим. Я розвертаюся, і додому». 
Чоловік встиг від’їхати метрів на 400. У тому ж таки тліючому валянку, одягненому на ногу, повернувся додому. Взуття скинув у літній кухні. Валянок продовжував тліти. 
«Спідня білизна і шкарпетка обгоріли, – каже Володимир Поло­в’юк. – Я чогось відразу не звернув уваги на біль. У мене поганий кровообіг. Ноги часто болять. Думав, може це через хворобу. Дружина змастила рани олією, і я залишився вдома». 
Змащення рани олією призвело до некрозу. При обробленні опіків олією, смальцем чи іншими жирами вони заживають лише на поверхні. В середину жир не пропускає повітря, від чого у рані починається нагноєння. Тож природно, що після п’яти днів домашнього лікування чоловікові стало лише гірше. Володимир звернувся по лікарську допомогу. Однак, і на тому його поневіряння не скінчилися. 
«В Антонінській лікарні я пробув три тижні. Тільки одних ліків накупляв на тисячу гривень: уколи, крапельниці, рукавиці. І що, думаєте, допомогло? Стало ще гірше. До рани прикладали мазь Вишневського. Лікарка з обласного опікового центру казала мені, що якби я одразу звернувся до них у відділення, то вже давно би вилікувався. Ви не думайте, я того ранку п’яний не був. За останні десять років не випив ані краплі спиртного». 
Нині Володимир Полов’юк перебуває у стані середньої важкості. Лікарі роблять усе можливе. Однак у гіршому випадку не виключають ампутації ноги. Попереду на пацієнта чекає чергова операція.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую