ye-logo.v1.2

Екологи закликають хмельничан не нести штучні квіти на кладовище

Суспільство 3421
Штучні квіти не мають жодної богословної символіки
Штучні квіти не мають жодної богословної символіки. Фото: sb.by

Напередодні поминальних днів не варто забувати про стан довкілля.

В обласному департаменті екології та природних ресурсів хмельничан просять не купувати пластикові квіти і вінки, і не прикрашати ними могили. Причина одна – штучні квіти не мають богословної символіки та ще й завдають великої шкоди довкіллю.

«Такі вироби несуть шкоду вже на етапі виготовлення сировини для них, адже для цього використовують нафтопродукти. У кінцевому результаті пластикові вінки з кладовищ вивозять на смітник або їх просто спалюють. В результаті чого виділяються канцерогени, які потрапляють у повітря. Під час їх згоряння виділяються різні токсичні речовини, зокрема й діоксини, які призводять до виникнення ракових захворювань. Також не можна ці вінки закопувати, бо час розкладу пластику та паперу, просоченого парафіном, триває упродовж багатьох десятків років» – йдеться у повідомленні.

 

Замість перетворювати кладовище на смітник, краще принести на могилки живі квіти.
Фото: volynnews.com, blikk.hu

Екологи кажуть, що в першу чергу потрібно задуматися над тим, скільки ми приносимо шкоди навколишньому природному середовищу. Тим паче, що штучні квіти ніякого відношення до вічності не мають.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую