ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Експонат місяця» - у Хмельницькому музеї з’явилася австралійська комаха

Суспільство 1688
Побачити комаху-велетня можна в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї
Побачити комаху-велетня можна в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї. Фото: facebook.com/okm.km.ua

Побачити одну з найбільших комах Австралії можна в краєзнавчому музеї.

Нещодавно фонди Хмельницького краєзнавчого музею поповнились унікальною колекцією тропічних комах, серед яких представник ряду примарових – палочник-голіаф. Він і став «Експонатом місяця» у червні, повідомляють у музеї.

Палочник-голіаф (Eurycnema goliath) – одна з найбільших комах Австралії – довжина самки сягає 20 сантиметрів. Особини жіночої статі є настільки важкими, що навіть при наявності крил не в змозі піднятися у повітря. Радість польоту знайома лише їхнім більш тендітним партнерам. Проте літають вони переважно вночі, а вдень ховаються поміж дерев.

Побачити експонат комахи-велетня, можна в краєзнавчому музеї з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п'ятницю з 8.00 до16.00 та в суботу з 9.00 до16.00. Щоправда, вхід до музею, який розташований на вулиці Подільській, 12, платний. Для дорослих - 8 гривень, студентів – 6 гривень, школярів – 4 гривні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую