ye-logo.v1.2

Покоління Анастасій та Дарин

Суспільство 1157

Нещодавно один із журналів, опитавши понад дві тисячі чоловіків, назвав п’ять наймилозвучніших імен: Анастасія, Вікторія, Катерина, Тетяна, Наталія. А як називають дітей у районах? Це запитання досліджували кореспонденти „Є Поділля”.

Як виявилося, багато років поспіль жіноче ім’я Анастасія і на Хмельниччині займає лідерські позиції в параді популярності імен. Це, чи не одноголосно, підтвердили у відділах РАЦСів Кам’янець-Подільського, Красилівського, Старосинявського, Теофіпольського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів. Вже зараз у класах по чотири-п’ять дівчаток-тезок з такими іменами. А на вигуки котроїсь із мам: „Настусе, обідати!” збігається половина пісочниці. Лише на крок поступаються Анастасії Софія та Дарина (Дар’я). Крім того, в залежності від регіону, фігурують такі імена, як: Анна, Олена, Дмитро, Артем і Андрій – у Кам’янець-Подільському, Юлія та Ілля – у Ярмолинецькому, Тетяна, Ірина, Максим, Тарас і Валентин – у Старосинявському районах. Продовжується мода на старовинні імена, серед них: Соломія, Ангеліна, Андріана, Тихон, Дарій. Зустрічається біблійне – Даниїл.
Крім того, цьогоріч на Красилівщині зареєстровані Максім та Каріна (через літеру „і”). „Подібне передбачено законодавством, – каже Зінаїда Шевченко, начальник Красилівського відділу РАЦСу, – але це дуже велика дурниця. Батьки, на жаль, зовсім не думають про те, на які незручності прирікають свою дитину в майбутньому”.
Подвійним ім’ям Марія-Сабіна названа дівчинка на Теофіпольщині. А от у інших районах цього року дітей з подвійними іменами не реєстрували, хоча про подібні випадки знають не з чуток.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую