ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У фіналі конкурсу "Неймовірні села України", два - із Хмельниччини. Проголосуй, щоб вони перемогли!

Суспільство 8929
Проголосувати можна до 16 серпня
Проголосувати можна до 16 серпня. Фото: agroportal.ua

Антоніни та Межибіж представляють Хмельницьку область.

Нещодавно стартуав фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Конкурс проводить онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу». Цьогоріч до фіналу увійшло два населених пункти від Хмельниччини – Антоніни (№16) та Межибіж (№12).

«Проект має на меті сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села. Конкурс проходив у кілька етапів. Кожне село-претендент мало описати «родзинку» свого населеного пункту, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017»», - зазначають організатори.

Уже з 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки та 24 серпня оголосять переможців, дату і місце нагородження.

Села-переможці отримають кошти на свій розвиток. 

Проголосувати можна за цим посиланням.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую