ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Чи знають велосипедисти Хмельницького правила дорожнього руху? (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 1576
Діти-велосипедисти частково знають правила дорожнього руху
Діти-велосипедисти частково знають правила дорожнього руху. Фото: Ангеліна Мовчан

Ми запитали хмельничан, які їздять вулицями міста на велосипеді, чи знають вони правила дорожнього руху.

З появою велодоріжок у нашому місті зростає і кількість велосипедистів. Обов'язком велосипедиста є знання правил дорожнього руху, адже відомо, що незнання їх не звільняє від відповідальності. Однак, часто стаються ДТП саме за участі двоколісних і як повідомляють у поліції, у багатьох випадках саме вони і бувають винними.

Як тільки розпочався велосезон патрульні проводять профілактичні бесіди з хмельничанами. Спілкуються з велолюбителями, які користуються велодоріжками або пішохідною зоною, нагадують правила. З вересня почнуть проводити бесіди з учнями міських шкіл, адже планують біля шкіл встановити велопарковки.

Ми вирішили поспілкуватись з любителями велосипедів і запитати, чи знають вони правила дорожнього руху та які вимоги є для велосипедистів.

В результаті з'ясували, що не усі знають правила і тим більше, виконують.  

Діти знають, що до 14 років заборонено рух на дорожній частині. Але знають де можна перетинати дорогу і яке має бути обладнання для велосипеда. А батьки розуміють, що беруть на себе відповідальність за дітей і повині навчати дітей правил. Подавати приклад для своїх дітей.

Один із учасників опитування сказав влучні слова, що велосипедисти є повноціними учасниками дорожнього руху, а водії автомобілів часто з цим зневажають. 

Детальніше у відео. 

Читайте також: Правила дорожнього руху для велосипедистів: що і кому можна, а чого не варто робити на дорозі

Текст Росіни Могінської, студентки Ягелонського університету (Краків, Польща).

Відео Вадима Василишина.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую