ye-logo.v1.2

У Славутському районі підприємство роками незаконно користувалося водоймою

Суспільство 1259
Водойму незаконно передала в оренду Славутська райдержадміністрація
Водойму незаконно передала в оренду Славутська райдержадміністрація. Фото: galleryua.com

Йдеться про 7 гектарів землі водного фонду вартістю понад чверть мільйона гривень.

На території Мухарівської сільської ради Славутського району майже вісім років незаконно користувалися водоймою. У прокуратурі встановили, що у 2009 році в Славутській райдержадміністрації затвердили технічну документацію із землеустрою і надали в оренду одному із підприємств 7,3 гектарів землі для рибогосподарських потреб.

Земельну ділянку, вартістю понад 250 тисяч гривень, передали у користування строком на 20 років, однак зробили це незаконно. У прокуратурі зазначили, що видавати подібне розпорядження має право обласна, а не районна державна адміністрація.

«Крім цього, договір оренди землі укладений без розроблення та затвердження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, що є основою для визначення розміру орендної плати», – повідомив Олександр Базан, перший заступник керівника місцевої прокуратури.

Відтак суд визнав недійсними розпорядження райдержадміністрації і договір оренди землі. І наразі земельну ділянку водного фонду вартістю понад чверть мільйона гривень повернули з незаконного користування державі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую