ye-logo.v1.2

На Хмельниччині вивели з «тіні» більше тисячі працівників

Суспільство 1309
Несумлінним роботодавцям донараховано 4,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 191 тисячу гривень єдиного соціального внеску
Несумлінним роботодавцям донараховано 4,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 191 тисячу гривень єдиного соціального внеску. Фото: promin.cv.ua

Працівники фіскальної служби перевірили роботодавців області.

На Хмельниччині виявили 56 роботодавців, які виплачували заробітну плату з порушенням вимог податкового законодавства. Про це розповідають у Головному управлінні Державної фіскальної служби Хмельницької області.

Як наслідок, несумлінним роботодавцям донараховано 4,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 191 тисячу гривень єдиного соціального внеску.

«Завдяки проведеній роботі до офіційного працевлаштування залучено 1068 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями і додатково мобілізовано до бюджету 4,7 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 3,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб і 318 тисяч гривень військового збору. Крім того, 435 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності», - йдеться у повідомленні прес-служби управління.

Впродовж 2017 року ГУ ДФС в області передано інформації про ймовірні порушення при виплаті заробітної плати та використання найманої праці без оформлення трудових відносин по 25 платниках податків до Управління держпраці для подальшого реагування та притягнення до відповідальності в межах компетенції. Відповідно стосовно ряду підприємців за використання нелегальної праці застосовано штрафні санкції у розмірі від 300 до 96 тисяч гривень.

«У співпраці з органами місцевого самоврядування, реальним бізнесом, громадськістю ми активно реалізуємо заходи з легалізації найманої праці. Очевидно, що застосування штрафних санкцій вплине на наміри окремих несумлінних роботодавців працювати в «тіні», -- розповіла заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую