ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

Стало відомо, скільки керівників шкіл і садочків пішло з посади через батьківські внески

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3457

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У міському департаменті освіти пообіцяли реагувати на всі подібні звернення.

У липні із посадами попрощалися 8 директорів хмельницьких шкіл і 7 завідувачів садочків. Освітянам не продовжили контракт через різні, індивідувальні причини. Проте, як повідомив сьогодні, 11 вересня, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міськради Романа Миколаїв, під час брифінгу, - двоє керівників не повернулись у займане крісло через батьківські внески.

“Було два керівники, стосовно яких прийняли рішення не продовжувати контракт через батьківські внески. Я не буду називати їх імена та прізвища. Знову ж таки, не продовжили контракт не через те, що очільник закладу ініціював внески, а тому що він “вмив руки” і вирішив, що це його не стосується. Так не повинно бути. Директор для того в установі, аби контролювати і володіти інформацією про все, що відбувається у ввіреному йому навчальному закладі”, - зазначив Роман Дмитрович.

За його словами, поки скарг щодо батьківських внесків не надходило. Але навчальний рік тільки почався і у багатьох закладах освіти міста зборів ще не було. Якщо такі сигнали матимуть місце – будуть реагувати та приймати кадрові рішення. 
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео