ye-logo.v1.2

На Хмельниччині попрощаються із пілотами, які загинули під час авіанавчань

Суспільство 3594
Фото: із Фейсбуку

Причини падіння літака досі не відомі.

Минулої п'ятниці, 29 вересня, о 12.21 годині, під час виконання навчального польоту розбився літак Л-39. Трагедія сталася поблизу села Берегелі Красилівського району.

У результаті трагедії загинули двоє пілотів — 38-річний підполковник Сергій Бородаченко і 30-річний старший лейтенант Михайло Ткаченко. Як повідомив прес-секретар бригади тактичної авіації імені Петра Франка Олександр Петрук, із пілотами, можливо, попрощаються у середу, 4 жовтня.

“Прощання, можливо, відбудеться аж у середу, в Старокостянтинові. Але нам достеменно ще не відомо, оскільки триває ексгумація тіл та різні медичні експертизи”, - додав прес-офіцер.

За його словами, поки деталі справи не розголошують, оскільки триває слідство. Воно затягнеться, щонайменше на місяць. Натомість, командування військової частини просить очевидців події надати відео, фото чи письмові свідчення. Контактний телефон 0674934956.

Нагадаємо, за фактом падіння літака, військова прокуратура Хмельницького гарнізону внесла відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 416 Кримінального кодексу “Порушення правил польотів, що спричинили тяжкі наслідки”. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую