ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2019

Велосезон у Хмельницькому закривали масовим заїздом

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 955
В обласному центрі закрили велосезон
В обласному центрі закрили велосезон. Фото: автора

Майже сім кілометрів по місту подолали велосипедисти.

Сьогодні, 21 жовтня, у Хмельницькому масовим заїздом роверистів закривали велосезон 2017. Традиційно велоспільнота зібралась на білому містку у парку імені Чекмана. Звідти проїхались дев’ятьма вулицями понад сім кілометрів. Заїзд тривав 35-40 хвилин.

«Ми проїхалися центральними вулицями міста. Це завершальний велопарад у цьому році. Загалом сезон був чудовим, розповідає голова ГО «Критична маса» Віталій Поліщук. - Ми провели багато цікавих заходів, - і відкриття сезону, і велодень, змагання, курси для велосипедистів, консультували водіїв, піднімали тему взаємоповаги один до одного на дорозі».

За його словами, у цьому сезоні втілили усе заплановане. Каже, що сьогодні на закриття сезону приїхало орієнтовно 60 осіб. Багато хто злякався похмурої погоди.

І малі, і великі велосипедисти зібрались на заїзд

Пан Віталій додає, поки закривають сезон 2017, подумки готуються до велосезону наступного. В активістів є чимало планів. І уже зовсім скоро усіх любителів двоколісних запросять на збори, де й обговорять усе що будуть втілювати наступного року.

Стартували із білого мосту в парку Чекмана

Зібралось на закриття сезону близько 60 учасників
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас