ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Військовій частині Нацгвардії у Хмельницькому виповнилося 25 років

Суспільство 3463
Військовій частині – 25!
Військовій частині – 25!. Фото: автора

З нагоди святкування нагородили військовослужбовців.

Учора, 27 жовтня, у військовій частині 3053 відзначили 25-ту річницю з дня її формування у Хмельницькому. А сталося це 31 жовтня 1992 року. На сьогодні вона структурно входить до Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та виконує завдання щодо захисту територіальної цілісності держави, охорони громадського порядку у місті Хмельницькому і Кам’янці-Подільському, а також конвоювання засуджених під час судового процесу.

Урочистості розпочали з Гімну України, а потім хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих військовослужбовців, які загинули у зоні АТО.

«З початком бойових дій, військовослужбовці частини беруть безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції. За цей час особовий склад частини виконував бойові завдання по звільненню міста Маріуполь та його обороні. Несли службу на 32-му блокпосту, «Бахмутській трасі» в місті Курахове, Мар’їнці, Архангельському, Красногор’ївці, Золотому, біля міста Авдіївка та Щастя... За цей час випробування війною пройшли більше 400 військовослужбовців частини. Вони сумлінно виконували конституційний обов’язок щодо захисту територіальної цілісності України, проявляючи при цьому мужність та героїзм», – зазначив підполковник Роман Березнюк, командир військової частини 3053.

Військова частина 3053 Нацгвардії України знаходиться у Хмельницькому на вулиці Будівельників, 25.

Роман В’ячеславович привітав увесь особовий склад частини і окрему вдячність висловив її попереднім командирам і ветеранам (зазначимо, що Роман Березнюк є командиром військової частини 3053 менше року – з 25 січня 2017 року).

Так, з нагоди 25-ї річниці з дня створення військової частини 3053, хмельницьким військовослужбовцям вручили грамоти і подяки: за вагомий внесок у діяльність внутрішніх військ і вірність бойовому братерству; за мужність і відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку; за сумлінне виконання службових обов’язків та інші заслуги.

 

З нагоди 25-ї річниці дня створення частини, на її території провели урочистий мітинг.

Серед гостей був присутній і полковник Вадим Скрипник, який командував військовою частиною у 2001-2006 роках. Вів відзначив, що зараз молодь більш патріотично налаштована і з більшою охотою йде в армію.

«За ці роки багато чого змінилося. По перше, благоустрій частини, бо коли ми тільки починали, у державі була скрута. Зараз почали звертати увагу на матеріально-технічне забезпечення, і у зв’язку з цим піднявся рівень забезпечення військовослужбовців: гроші, харчування, обмундирування і так далі. А по-друге, молодь не так "відлинює" від служби. Адже самі умови змушують нас звертати увагу на питання військового захисту держави», – поділився Вадим Тадеушович.

Військовослужбовців нагородити грамотами і пам’ятними подарунками.

Що цікаво, за останніми даними Центру Разумкова (жовтень 2017 р.) Національна гвардія України має найбільшу з органів системи МВС довіру громадян – 52,6%. Далі у списку –Державна служба з надзвичайних ситуацій (50,5%), Державна прикордонна служба (46,4%), Національна поліція (39,3%), і Департамент патрульної поліції (40,9%).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую