ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

На конкурс краси в Китай поїде 20-річна студентка із Старокостянтинова

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3505
Лілія Галушко готується до майбутнього конкурсу
Лілія Галушко готується до майбутнього конкурсу. Фото: starkon.city

Конкурс Miss Model of the World-2017 відбудеться в кінці листопада.

У Китай на конкурс краси поїде 20-річна студентка із Старокостянтинова Лілія Галушко. Як повідомляє сайт «Starkon.city», там відбудеться конкурс Miss Model of the World-2017. Лілія буде однією з 70 учасниць, що з’їдуться з усього світу.

«Конкурс пройде у 10-мільйонному місті Шеньчжень, що розташоване на березі моря на півдні Китаю 25 листопада. Попереду у дівчини тривалий період підготовки, безпосередньо там, на місці. Конкурс Miss Model of the World проводиться з 1988 року. У 2008 році його переможницею була українка — Марія Якимук з Одеси. Наша Лілія Галушко хоче повторити її успіх», - йдеться у повідомлені «Starkon.city».

Додають, що путівку на міжнародний конкурс дівчина отримала у травні, коли перемогла в номінації Model Of The World на конкурсі «Королева України-2017» в Києві. Зараз вона активно займається спортом, дотримується дієти і готує свій виступ на конкурс талантів. Дічина обіцяє справжнє шоу.

Довідково: Лілії Галушко закінчила Старокостянтинівську школу № 3, навчалася у Старокостянтинівській музичній школі. Зараз дівчина навчається в інституті кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв по спеціальності тележурналіст та ведучий телепрограм. І паралельно — працює. Вона ведуча «Світських хронік», солістка гурту «Доміно», учасниця проекту «Супермодель по-українськи», сюрреаліті-шоу «Київ вдень і вночі», переможниця конкурсу «Міс Шарм-ель-Шейх», друга віце-міс конкурсу «Miss Blond Ukraine-2016», колишня учасниця балету Амадора Лопеса.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас