ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Якщо в Шепетівці за кілька днів не подадуть тепло – керівники області звернуться до правоохоронців

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1893
У Шепетівці досі не включили опалення
У Шепетівці досі не включили опалення. Фото: ar.volyn.ua

Про це повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Ще у п’ятницю, 27 жовтня, на селекторній нараді в Хмельницькій ОДА обговорювали проблему опалювального сезону у Шепетівці, який досі не розпочався. Як зазначають на сайті облдержадміністрації, через непорозуміння міської влади і концесійного підприємства централізоване теплопостачання не розпочали. Не під'єднано до опалення 209 житлових будинків, 8 шкіл та 7 дитячих садочків міста.

“Якщо питання не вирішиться у найближчі дні, обласна адміністрація змушена буде звернутись до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів реагування щодо неналежного виконання своїх обов’язків органами місцевої влади”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у п’ятницю, в Шепетівці на сесії міської ради очільнику міста доручили звернутися до Генеральної прокуратури України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Служби безпеки України та Хмельницької облдержадміністрації щодо ситуації між теплопостачальною організацією ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та НАК «Нафтогаз України», яка призвела до порушення нормального функціонування міста та до створення вкрай напруженої суспільно-політичної ситуації. Про це повідомляє шепетівське інтернет-видання «День за днем»,

«Оскільки на паперах у Шепетівці стартував опалювальний період ще з понеділка, 23 жовтня, то на часі й назріло питання розрахунку пільг та субсидій за послуги теплопостачання. Міська рада вирішила, що при розрахунку сум відшкодування за надані пільги та субсидії з послуги теплопостачання засновувати тариф, що затверджений Постановою НКРЕКП від минулого року, тобто — 38,71 гривні за квадратний метр. Щоправда, діятиме цей тариф до набуття чинності нового. Його має невдовзі затвердити виконком», - пише «День за днем».

Нагадаємо, що через борг і невміння домовитись у Шепетівці досі не розпочався опалювальний сезон.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую