ye-logo.v1.2
10 Грудня, 2019

Борг і невміння домовитись: чому у Шепетівці досі не розпочався опалювальний сезон

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1587
Коли розпочнеться опалювальний сезон у Шепетівці - невідомо
Коли розпочнеться опалювальний сезон у Шепетівці - невідомо. Фото: автора

Мешканцям райцентру досі не подали тепло в домівки.

У Шепетівці досі не розпочався опалювальний сезон. Як повідомив начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Сергій Дашковський, сьогодні, 26 жовтня, на засідання колегії ОДА, тепло у домівках містян “не пускають” через борги місцевого енергогенеруючого підприємства та невміння домовитись.

“24 жовтня я їздив у Шепетівку на нараду, для з'ясування ситуації. Немає в ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” та міської влади спільної позиції. Підприємство не включає тепло через те що неузгоджені тарифи, бо заявку на їх зміну вони подали. Міська вдала каже, що це не обов'язково і опалювальний сезон можна розпочати”, - додав Сергій Михайлович.

За його словами, теплопостачання у Шепетівці не розпочато через неотримання лімітів на відпуск природного газу ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" та боргу за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України". Посадовець каже, що цей борг нарощувався декілька років.

“На нараді вдалося досягнути згоди у деяких питаннях. Отримання лімітів можна вирішити лише шляхом проведення реструктуризації боргів. Це має зробити ТОВ. Також міська влада має пришвидшити затвердження тарифів на послуги теплопостачання що надаються. Ці питання вони мали вирішувати задовго до початку опалювального сезону”, - зазначив Сергій Дашковський.

Посадовець додає, що сьогодні у Шепетівці відбувається сесія міської ради. Можливо, керівникам вдасться домовитись.

Читайте також: У Шепетівці через холод скорочують тривалість уроків у школах
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую