ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

На Хмельниччині вилучили підакцизної продукції на 10 мільйонів гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 683
Фото: tsn.ua

Найбільше фіскальники вилучили лікеро-горілчаних виробів.

Із початку року фіскальники області з протиправного обігу вилучили товарів підакцизної групи на 10,6 мільйона гривень. Як додають у прес-службі ДФС, найбільше вилучили лікеро-горілчаних виробів та спирт – більше 10 тисяч літрів та паливно-мастильних матеріалів - 259 тонн.

“Також фіскальники припинили діяльність двох підпільних цехів з виготовленню лікеро-горілчаних виробів. Порушено 16 кримінальних проваджень за статтею 204 Кримінального кодексу України - незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. Встановлено 12 фактів правопорушень у сфері державних закупівель, за якими порушникам донараховано понад 5,8 мільйона гривень”, - додають фіскальники.

У ДФС Хмельницької області зазначають, що викрили ряд тіньових схем ухилення від сплати податків, за результатами яких порушили 8 кримінальних проваджень за статтею 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів інших обов’язкових платежів), та 2 кримінальних провадження за статтею 212-1 КК України (ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування).
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас