ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Розгляд справи щодо ліквідації Департаменту екології перенесли. На наступному засіданні свідчитиме Корнійчук

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1191
Розгляд справи перенесли
Розгляд справи перенесли. Фото: prm.ua

Засідання 15 листопада проведуть в режимі відеоконференції.

Сьогодні, 6 листопада, у Хмельницькому відбулося перше засідання у справі ліквідації обласного Департаменту екології. Як повідомляє “Поділля-центр”, головний еколог області Сергій Вавринчук позивається до обласної державної адміністрації. Вимагає скасувати та визнати протиправним розпорядження губернатора.

“Через клопотання Міністерства екології та природних ресурсів України. Відомство заявлено у справі як третя сторона. І вважає свою участь у засіданнях обов’язковою. Проте на це бракує і спеціалістів, і грошей. Наступне судове засідання призначили на 15 листопада. Проведуть його в режимі відео конференції. Тоді ж мають заслухати єдиного свідка у справі - очільника облдержадміністрації Олександра Корнійчука”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, розпорядження про ліквідацію Департаменту екології Корнійчук підписав 20 вересня Згідно із підписаним документом, усі функціональні обов'язки Департаменту переходять обласному аграрному відомству. Тоді таке рішення губернатора розкритикував міністр екології Остап Семерак, назвавши його ігноруванням на місцях усіх урядових ініціатив щодо запровадження нової екологічної політики

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую