ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Про «незручні» теми та наболілі проблеми освіти в прямому ефірі розповість Роман Миколаїв

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1351
Прямий ефір з очільником Департаменту освіти та науки Хмельницького Романом Миколаєвим розпочнеться 16 листопада о 16.00
Прямий ефір з очільником Департаменту освіти та науки Хмельницького Романом Миколаєвим розпочнеться 16 листопада о 16.00. Фото: автора

16 листопада директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради розповість про те, що відбувається в освітянській галузі міста та, які зміни можуть відбутися найближчим часом.

В прямому ефірі поговоримо про те, коли електронні щоденники запрацюють у всіх школах міста, чи буде в навчальних закладах відеоспостереження та як врешті вирішиться ситуація із домашніми завданнями. Не оминемо увагою і черги до дитячих садочків і батьківський форум, який відбудеться в останні дні листопада у Хмельницькому.

Запрошуємо вас, шановні читачі, долучатися до обговорення теми освіти на нашому сайті під час прямого ефіру. Зробити це можна надіславши свої запитання на електронну адресу info@ye.ua або в повідомленнях на сторінці Сайт «Є» Новини у соціальній мережі «Фейсбук». Під час прямого ефіру запитання Роману Миколаєву можна буде поставити за телефонами 067-905-95-55, або (0382) 655-601.

Відповіді на ці та інші запитання можна буде почути в прямому ефірі на сайті «Є» 16 листопада, починаючи з 16.00.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята