ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На придбання житла для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування виділили понад 5 мільйонів гривень

Суспільство 1515
На Хмельниччині створять будинки для незахищених дітей
На Хмельниччині створять будинки для незахищених дітей. Фото: dn.gov.ua

Фахівці уже шукають підходяще житло.

Хмельниччина отримала понад 5 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету на придбання житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької облдержадміністрації.

«Наразі підгототували розпорядження про створення комісії з питань надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. В області шукають та купують на вторинному ринку житлові приміщеня для створення дитячих будинків сімейного типу. Так, вже розглянули чотири варіанти таких приміщень», - йдеться у повідомленні.

Додають, що головним розпорядником грошей, за які мають придбати на вторинному ринку приміщення для створення дитячих будинків сімейного типу є Департамент фінансів облдержадміністрації.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую