ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2019

Хмельничан навчали формувати власні рецепти щасливих стосунків

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 692
Учасникам радили не створювати собі
Учасникам радили не створювати собі "ідеалів". Фото: надали організатори

Містянам розвінчали міф про ідеальних чоловіка та жінку.

Учора, 29 листопада, хмельничани вчилися розібратися у баченні щасливих стосунків та шукати власний їх рецепт. Як розповідає організатор тренінгу та координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить», Ольга Нагорна, кожен зміг сформувати особисті рецепти успіху у стосунках.

«Під час тренінгу працювали за схемою. Спочатку учасники сформулювали свій шаблон стосунків, тренер Вікторія Муха його розвінчала, потім була робота над собою і створення власного рецепта щастя. Учасники «намалювали» моделі ідеальних чоловіка та жінки і представили їх. Виявилося, що таких в природі не існує. Очікувань насправді забагато, а це також шкодить. Реакція жінок на "ідеальну жінку" - це опис рабині! Чоловіки теж мали зауваження до свого образу. Всі тези, запропоновані жінками, скоротили з 20 до 3»,- розповідає Ольга Нагорна.

За її словами, другу частину зустрічі провели у формі психологічної гри. Учасники відповідали розповідали про те, що бачили на картинці. У результаті з'ясувалось, заважає чи руйнує стосунки, зі слів учасників, - нарцисизм, втеча від проблеми, апатія, зневіра, не вміння комунікувати, не бажання працювати над собою, не вміння приймати рішення.

«Навпаки, допомагає розвивати гарні стосунки час проведений разом, дружба, підтримка, тісний фізичний і духовний зв'язок, розмови, обійми, вірність, увага, єдність довіра, погляд в один бік, спільне захоплення, море любові в морі трудностей», - зазначає пані Оля.

Каже, на зустрічі, кожен для себе зробив висновки, віднайшов чи підтвердив вже відкритий секрет щасливих стосунків. Учасники побачили свої шаблонні очікування від партнерів, бо ж, насправді, необхідно в першу чергу працювати над собою, а не чекати ідеального партнера.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас