ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

Понад 10 тисяч гривень штрафу заплатить чоловік, який п’яний керував мотоблоком

Суспільство 1009
Апеляційний суд області не підтримав скаргу обвинуваченого
Апеляційний суд області не підтримав скаргу обвинуваченого. Фото: bdzhola.com

Таке рішення ухвалив суд.

Деражнянський райсуд призначив покарання чоловіку, який п’яним сів за кермом мотоблоку. Як повідомляють у прес-службі Апеляційного суду області, чоловіка позбавили права керувати транспортними засобами та 10 200 гривень штрафу.

«Чоловіка визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП. З таким судовим рішенням правопорушник не погодився і подав скаргу до апеляційного суду області. У ній, зокрема, зазначив, що був пасажиром, а не водієм, і огляд на стан алкогольного сп’яніння йому проводили з порушеннями, тому просив постанову суду першої інстанції скасувати і провадження у справі закрити», - йдеться у повідомленні.

Утім, Апеляційний суд Хмельницької області постанову Деражнянського райсуду залишив без змін, а скаргу апелянта без задоволення, констатувавши: «… висновок суду про доведеність вини у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, за наведених у постанові суду обставин, є обґрунтованим, вмотивованим і відповідає фактичним обставинам справи. Підтверджується наявними у матеріалах справи доказами, яким суд дав правильну оцінку».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую