ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Понад 10 тисяч гривень штрафу заплатить чоловік, який п’яний керував мотоблоком

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 730
Апеляційний суд області не підтримав скаргу обвинуваченого
Апеляційний суд області не підтримав скаргу обвинуваченого. Фото: bdzhola.com

Таке рішення ухвалив суд.

Деражнянський райсуд призначив покарання чоловіку, який п’яним сів за кермом мотоблоку. Як повідомляють у прес-службі Апеляційного суду області, чоловіка позбавили права керувати транспортними засобами та 10 200 гривень штрафу.

«Чоловіка визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП. З таким судовим рішенням правопорушник не погодився і подав скаргу до апеляційного суду області. У ній, зокрема, зазначив, що був пасажиром, а не водієм, і огляд на стан алкогольного сп’яніння йому проводили з порушеннями, тому просив постанову суду першої інстанції скасувати і провадження у справі закрити», - йдеться у повідомленні.

Утім, Апеляційний суд Хмельницької області постанову Деражнянського райсуду залишив без змін, а скаргу апелянта без задоволення, констатувавши: «… висновок суду про доведеність вини у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, за наведених у постанові суду обставин, є обґрунтованим, вмотивованим і відповідає фактичним обставинам справи. Підтверджується наявними у матеріалах справи доказами, яким суд дав правильну оцінку».

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую