ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

Через порушення безпеки у Хмельницькому призупинили роботу понад 150 ліфтів - Держпраця

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1710
Зупинять  експлуатацію пасажирських ліфтів  поки не усунуть виявлені порушення
Зупинять експлуатацію пасажирських ліфтів поки не усунуть виявлені порушення. Фото: konkurent.in.ua

Ліфти не будуть працювати поки не усунуть порушення.

Ще 4 грудня Хмельницька облдержадміністрація повідомляла про порушення і зупинку 140 пасажирських ліфтів у місті Хмельницькому. Як зазначають в управлінні Держпраці області, учора список ліфтів, які мають зупинити, збільшився на 11.

«Окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області стосовно зупинки 11 пасажирських ліфтів у місті Хмельницькому. Зупинять експлуатацію пасажирських ліфтів до усунення виявлених порушень. Першочерговою підставою для зупинки стало не отримання дозволу суб’єктом господарювання в органах Держпраці на експлуатацію ліфтів згідно з вимогами Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів підвищеної небезпеки», - йдеться у повідомленні Держпраці.

В управлінні додають, що відповідач не надав суду доказів про усунення усіх виявлених порушень, які зафіксували. Суд вирішив, що існує ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов Держпраці задовольнили. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую