ye-logo.v1.2

Вихованці Вовковинецької школи-інтернату побували у Хотині

Суспільство 1034

Всеукраїнський Благодійний дитячий фонд «Щедрику-Ведрику» регулярно проводить благодійні акції для вихованців шкіл-інтернатів.

 Наприкінці червня фонд організовував поїздку до Почаєва. А цього разу на екскурсію їздили вихованці Вовковинецької школи-інтернату. Возили дітей у Державний історико-архітектурний заповідник – Хотинську фортецю. До речі, цей заповідник нещодавно відсвяткував своє 1000-річчя.
У заповіднику дітям провели цікаву пізнавальну екскурсію. Вони побачили монумент гетьману Петру Сагайдачному, пройшли за високі мури на територію Хотинської фортеці. Побували також у церкві святого Олександра Невського та у самій фортеці. Словом, доторкнулися до історії рідного краю. Дорогою додому вихованці школи-інтернату відвідали Кам’янець-Подільський та Ярмолинці.  
Щиру подяку за поїздку Благодійний дитячий фонд «Щедрику-Ведрику» висловлює своїм партнерам: президенту ТОВ «Укрстандарт» Олегу Янковому, директору ТОВ «МС-Зв’язок» Людмилі Лимар, директору ТОВ «НВП «Трансприлад» Борису Моісеєву.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую