Гаряча тема:
- Війна
У Хмельницькому зареєстровано понад 2,5 тисячі учасників АТО

11 сімей загиблих бійців отримали житло.
Сьогодні, 28 грудня, у Хмельницькій міськраді підбили підсумки реалізації Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2017 роки. Крім представників міської влади, на обговорення прийшли самі військові, волонтери та активісти. Як повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення міськради Словян Воронецький, документ прийняли минулого року і суть його полягала у впроваджені надання соціальних, медичних, юридичних послуг.
«У нас на обліку в єдиному державному реєстрі по місту є 2734 людини, які мають пільговий статус і пов’язані із АТО. Учасників бойових дій - 2615, інвалідів війни 48 осіб, членів сімей загиблих 82 особи, учасників війни 3. У 2016 році 993 учасники АТО отримали матеріальну допомогу. Таких коштів було виділено 1 мільйон 98 тисяч гривень, у 2017 році було 1415 звернень, надали 1 мільйон 352 тисячі гривень», - розповів керівник.
За його словами, 99 учасників АТО упродовж двох років отримали путівки на санаторне лікування. Каже, якщо хтось із військових не встиг підлікуватись, може звертатись в управління праці. Окрім того, здійснюється оздоровлення дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО, які отримали контузії, поранення, інвалідність. Загалом в оздоровчих таборах було 257 дітей.
У міськраді звітували про виконання Програми соцпідтримки учасників АТО
«Здійснено розподіл субвенції із державного бюджету на придбання житла для 11 сімей загиблих військових, які брали участь в АТО, а також для інвалідів 1 і 2 групи з-поміж військовослужбовців. На сьогодні люди цих категорій усі забезпечені. По інвалідах 3 групи, - чотири квартири закуплені, сертифікати має вручати міський голова», - зазначив Словян Воронецький.
Атовці скаржились на транспортні перевезення
Учасники АТО вислухали звіт начальника, але мали й свої аргументи. Скаржились в основному на громадський транспорт – пільги на перевезення та зміна руху деяких маршрутів. Піднімали питанння виділення земельних ділянок.
«Транспорт – це жах. Не у всіх все гаразд під час проїзду містом. Дзвонили до мене дві вдови, нарікали на те, що їх виганяють з автобуса. Кажуть, для них там немає місця. Скільки ми будемо потерпіти це хамство? Ціна питання - 4 гривні», - каже голова Хмельницької обласної філії ГО"Українська асоціація інвалідів АТО" Наталія Рибцова.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: