ye-logo.v1.2

У Хмельницькому зареєстровано понад 2,5 тисячі учасників АТО

Суспільство 2047
Учасники АТО скаржились на транспортні перевезення
Учасники АТО скаржились на транспортні перевезення. Фото: автора

11 сімей загиблих бійців отримали житло.

Сьогодні, 28 грудня, у Хмельницькій міськраді підбили підсумки реалізації Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2016-2017 роки. Крім представників міської влади, на обговорення прийшли самі військові, волонтери та активісти. Як повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення міськради Словян Воронецький, документ прийняли минулого року і суть його полягала у впроваджені надання соціальних, медичних, юридичних послуг.

«У нас на обліку в єдиному державному реєстрі по місту є 2734 людини, які мають пільговий статус і пов’язані із АТО. Учасників бойових дій - 2615, інвалідів війни 48 осіб, членів сімей загиблих 82 особи, учасників війни 3. У 2016 році 993 учасники АТО отримали матеріальну допомогу. Таких коштів було виділено 1 мільйон 98 тисяч гривень, у 2017 році було  1415 звернень, надали 1 мільйон 352 тисячі гривень», - розповів керівник.

За його словами, 99 учасників АТО упродовж двох років отримали путівки на санаторне лікування. Каже, якщо хтось із військових не встиг підлікуватись, може звертатись в управління праці. Окрім того, здійснюється оздоровлення дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО, які отримали контузії, поранення, інвалідність. Загалом в оздоровчих таборах було 257 дітей.

У міськраді звітували про виконання Програми соцпідтримки учасників АТО

«Здійснено розподіл субвенції із державного бюджету на придбання житла для 11 сімей загиблих військових, які брали участь в АТО, а також для інвалідів 1 і 2 групи з-поміж військовослужбовців. На сьогодні люди цих категорій усі забезпечені. По інвалідах 3 групи, - чотири квартири закуплені, сертифікати має вручати міський голова», - зазначив Словян Воронецький.

Атовці скаржились на транспортні перевезення

Учасники АТО вислухали звіт начальника, але мали й свої аргументи. Скаржились в основному на громадський транспорт – пільги на перевезення та зміна руху деяких маршрутів. Піднімали питанння виділення земельних ділянок.

«Транспорт – це жах. Не у всіх все гаразд під час проїзду містом. Дзвонили до мене дві вдови, нарікали на те, що їх виганяють з автобуса. Кажуть, для них там немає місця. Скільки ми будемо потерпіти це хамство? Ціна питання - 4 гривні», - каже голова Хмельницької обласної філії ГО"Українська асоціація інвалідів АТО" Наталія Рибцова.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую