ye-logo.v1.2

Після важкого року з оптимізмом у новий (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 1290

Депутати Хмельницької обласної ради та керівники структурних підрозділів адміністрації поділилися своїми думками про 2017-й рік та очікуваннями від прийдешнього 2018-го.

Рік, що минає, був важким але з перспективою на краще життя. Так коротко можна охарактеризувати відповіді деяких депутатів Хмельницької обласної ради та керівник управлінь облдержадміністрації, яких ми запитали: «Яким для України та області був 2017 рік».

Так, до прикладу, Олександр Драган зазначив, що він міг бути кращим, бо удосконалюватися завжди є куди. А Анатолій Панчук заявив: «На жаль, 2017 рік не став для України чи Хмельницької області роком прориву на новий економічний рівень чи, для прикладу, в розвитку суспільства».Натомість Микола Дралюк називає його проривним. «Погіршення суттєвого немає, як і покращення. Але, можливо, в цьому і є добро, адже намітилися позитивні тенденції», - заявив депутат.

Читайте також: Вдома, в ресторані чи на курорті: а де ви зустрічаєте Новий рік? (ОПИТУВАННЯ)

Щодо очікувань на 2018 рік, то, на думку директора Департаменту фінансів Сергія Пенюшкевича, буде важко. Утім… «Треба працювати. Перша за все, слід наповнити дохідну частину бюджету. Щоб її наповнити, потрібно, щоб бізнес повірив у політику, в закони, легалізовував заробітні плати. Якщо разом спрацюємо, наповнимо бюджет, тоді… розділити хоч і складно, але можливо. Буде, що ділити», - заявив Сергій Адамович. А депутат Вадим Лозовий висловив сподівання, що в Новому році все таки настане економічне зростання. А Олег Білявець надіється, що 2018-й буде активнішим для бізнесу.

Отож, що ще говорили наші респонденти, у відеоопитуванні сайту «Є»:

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую