ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Апеляційний суд оголосив перерву у справі хмельницького депутата, який невчасно подав декларацію

Суспільство 960
Апеляційний суд оголосив перерву в справі хмельницького депутата про адміністративне корупційне правопорушення
Апеляційний суд оголосив перерву в справі хмельницького депутата про адміністративне корупційне правопорушення. Фото: pravlife.org

Депутат просить постанову суду першої інстанції скасувати.

Учора, 10 січня, апеляційний суд області розпочав розгляд справи депутата Хмельницької міської ради, який оскаржує постанову Хмельницького міськрайонного суду. Згідно із нею Олександр Скочеляс має заплатити штраф у розмірі 850 гривень за невчасне подання декларації.

«Депутат міської ради повинен був подати декларацію про доходи за 2016 рік до 1 травня 2017року. Однак, як свідчать дані сайту Єдиного державного реєстру декларацій, про свої матеріальні статки він прозвітував 2 травня. Поважних причин у затримці подання декларації Хмельницький міськрайонний суд не знайшов, тож наклав на порушника адміністративне стягнення – 850 гривень штрафу», - зазначають у прес-службі апеляційного суду.

Додають, що сторона захисту з таким судовим рішенням не погодилася і подала апеляційну скаргу. Олександр Скочеляс зазначив, що подати декларацію вчасно йому не вдалося виключно через технічні проблеми із сайтом. Мовляв, три дні поспіль, з 29 квітня, він намагався там авторизуватися, утім, ввійти в систему йому вдалося лише 2 травня.

«Депутат просить постанову суду першої інстанції скасувати, натомість винести нову, якою закрити провадження через відсутність у його діях складу адміністративного правопорушення. Після дослідження матеріалів адміністративного провадження суд оголосив у справі перерву до 15 січня 2018 року», - йдеться у повідомлені прес-служби суду.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую