ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Підозрюваному, який в суді намагався накласти на себе руки, продовжили запобіжний захід

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 643
Фото: visnyk.lutsk.ua

Чоловік вже неодноразово судимий.

Минулого тижня, 25 січня, підозрюваний під час судового засідання намагався позбавити себе життя. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду, тоді чоловік відмовився від медичної допомоги, але слухання справи перенесли. Наразі обвинуваченому продовжили міру запобіжного заходу.

«Хмельницький міськрайонний суд продовжено запобіжний захід у вигляді перебування під вартою особі ромської національності. Чоловік у серпні 2017 року прослідкував за жінкою із двома дітьми і напав на неї в ліфті. Потерпілій погрожував і зірвав з шиї золотий ланцюжок з підвіскою. Потім направив на дітей предмет, схожий на револьвер і вимагав у матері зняти та відати сережки. Отримавши бажане, 34 річний чоловік натиснув кнопку ліфта стоп та утік», - йдеться у повідомлені суду.

Такі дії чоловік вчиняв неодноразово, так, востаннє Калинівський міськрайонний суд Вінницької області присудив йому позбавлення волі строком на 11 років із конфіскацією майна. У червні 2017 року його звільнили з колоні - за два місяці до чергового злочину. Перед цим були ще судимості у 1998, 2003, 2005 роках.

Після нещодавнього випадку, коли обвинувачений намагався намагався пошкодити кисті руки скалкою від пластикової ручки, йому призначили амбулаторну судово-психіатричну експертизу.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята