ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Секретар Хмельницької міської ради не прийшов на судове засідання

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1643 1
Михайло Кривак надіслав заяву до суду, щоб засідання перенесли, оскільки він захворів
Михайло Кривак надіслав заяву до суду, щоб засідання перенесли, оскільки він захворів. Фото: автора

Сьогодні мали розглянули справу та визначити, чи керував він автівкою у стані алкогольного сп’яніння.

Хмельницький міськрайонний суд 1 лютого мав розглянути справу секретаря Хмельницької міської ради Михайла Кривака, якого 16 січня зупинили за кермом службого автомобіля. За версією поліції, він був у стані алкогольного сп’яніння.

Михайла Кривака можуть притягнути до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 130 КУпАП та оштрафувати на 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік. Утім, сьогодні секретар міськради не з’явився на засідання.

«Засідання не відбудеться», - заявили прес-секретар Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська. За словами пані Алли, до суду надійшла заява від Михайла Кривака про відкладення розгляду, оскільки він перебуває на лікарняному. «Докази цього мають бути надані на наступне засідання», - уточнила прес-секретар суду. Отож, спроба №2 розгляду справи запланована на 19 лютого.

Нагадаємо, у протоколі, складеному патрульними, йдеться, що 16 січня, Михайло Кривак керуючи службовим автомобілем «ЗАЗ Sens» був зупинений близько першої ночі на вулиці Майборського, що в мікрорайоні Ракове. На чиновника склали протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння».

Проте, Михайло Кривак вважає, що п’яним не був. В коментарі телеканалу «Поділля-центр», він заявив: «Я не вважаю, що я був у нетверезому стані. Я вживав, але це було сухе вино, кілька склянок, я чітко віддавав собі звіт, що є допустимі норми».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Александр 01.02.2018 11:13

Якщо Він не з'явився то треба було автоматично його оштрафувати по максимуму.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята