ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У Хмельницькому на благодійному Різдвяному ярмарку зібрали понад 11 тисяч гривень

Маргарита ЧУБА Суспільство 838
У Хмельницькому на благодійному Різдвяному ярмарку зібрали понад 11 тисяч гривень
У Хмельницькому на благодійному Різдвяному ярмарку зібрали понад 11 тисяч гривень. Фото: автора

Зібрані кошти підуть на придбання пульсоксиметрів у міську дитячу лікарню.

Сьогодні, 1 лютого, у кінотеатрі ім. Т. Шевченка підрахували кошти зібрані на Різдвяному ярмарку у Хмельницькому. Він тривав з 19 грудня до 19 січня, і вже відомо, яку суму вдалося зібрати хмельничанам упродовж першого благодійного різдвяного марафону. Це 11 486 тисяч гривень 80 копійок.

"Ми проводили такий благодійний марафон вперше. Посеред торгових яток стояла скринька в яку усі охочі зробити добру справу кидали кошти. Також люди мали можливість придбати спеціального приготовлену різдвяну листівку, підписати її кому забажають і вкинути у спеціальну скриньку. А виручені кошти, які люди платили за цю листівку, ми просили кинути у скриню, щоб потім допомогти дітям", - розповідає Володимир Гончарук, заступник Хмельницького міського голови.

Хмельничани мали змогу долучитися до благодійного марафону та доомгти діятм.

Спочатку зібрані кошти планували направити на придбання дихальної апаратури для Хмельницької міської дитячої лікарні. Проте, за словами Бориса Ткача, начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради, зважаючи на зібрану суму коштів таку апаратуру придбати неможливо.

Борис Ткач каже, що наразі пульсоксиметрів є близько 10 штук.

"За кошти, які вдалося зібрати, будуть придбані пульсоксиметри. Це апаратура для визначення насиченості крові киснем і напряму зв'язані з роботою дихального апарату", - начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради.

Зібрані кошти підуть на придбання пульсоксиметрів у міську дитячу лікарню.

Упродовж різдвяного ярмарку також діяла гостина Святого Миколая у рамках якої було роздано понад 4000 тисячі подарунків.

"260 подарунків, які залишилися Святий Миколай передає закладам соціального спрямування", - зазначає Світлана Шевченко, заступник начальника управління культури.

Дітлахи отримають й солодкі подарунки.

Паралельно зі збором коштами, у приміщенні кінотеатру ім. Шевченка, проходив збір речей та подарунків для дітей з вродженими вадами розвитку, для діток з дитячих будинків тощо.

Люди приносили іграшки та одяг.

"Все що було зібрано під час благодійного марафону: солодощі, одяг, іграшки буде передано дітям з обмеженими можливостями деяких соціальних закладів міста", - каже Валентина Костенецька, заступник начальника управління соціального захисту населення.

Організатори ярмарку висловлюють подяку усім хмельничанам, які долучилися до різдвяного ярмарку та були небайдужими до дитячої долі.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята