ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У «ТСН» показали, як мер Хмельницького перевтілився у двірника (ВІДЕО+ФОТО)

Суспільство 15207
Мер під прикриттям - Олександр Симчишин став двірником
Мер під прикриттям - Олександр Симчишин став двірником. Фото: колаж автора

Олександр Симчишин журналісту сайту «Є» про участь у програмі «Мер під прикриттям»: «Проект дуже сподобався».

Сьогодні, 2 лютого, на каналі «1+1» вийшов черговий сюжет проекту «Мер під прикриттям». І цього разу його героєм став міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Ідея експерименту належить Ірині Озимок, засновниці Міжнародного саміту мерів, який відвідали понад 150 міських голів у листопаді 2017 року. Сьогодні на своїй сторінці у «Фейсбуці» пані Ірина написала: «Олександр Симчишин сам вибрав таку професію – з віником та лопатою, а погода нам усміхнулась і за ніч випало чимало снігу. Мер став чистити тротуари не просто так. Каже, що у Хмельницькому понад 200 вакансій у комунальних службах, а охочих працювати немає. Частина виїхала за кордон, інші ж задовольняються підробітками. Додає, що боротися з трудовою міграцією треба на національному рівні».

Перевтілення Олександра Симчишина. Фото www.facebook.com/MayorsSummit.ua/

Перевтілення Олександра Симчишина. Фото www.facebook.com/MayorsSummit.ua/

"Мер під прикриттям" - Симчишин почав розчищати місто від... міської ради. Фото www.facebook.com/MayorsSummit.ua/

Утім, мер Хмельницького Олександр Симчишин у коментарі журналісту сайту «Є» зізнався, що спочатку хотів бути не двірником, а… «Попередньо в проекті хотів бути продавцем на ринку, але цю професію вже зайняв очільник Тростянця. – зізнався Олександр Сергійович. – Але міський голова має бути універсалом. У цілому, проект дуже сподобався. Я готовий до будь-якої роботи і професії».

Олександр Симчишин у проекті "Мер під прикриттям". Фото www.facebook.com/MayorsSummit.ua/

Олександру Симчишину довелося одягнути жилет двірника (із діркою) та вийти на вулиці міста, щоб розчистити сніг (під час зйомок у місті він ще лежав). Утім, як каже мер, для нього розкидати сніг… «Я цим почав займатися ще років з п’яти – вдома у батьків, а зараз і в себе, тому нічого нового», - пояснює.

Мер Хмельницького в ролі двірника спілкувався з хмельничанами.  Фото www.facebook.com/MayorsSummit.ua/

Нагадаємо, міські голови Житомира, Чернівців, Долини, Тростянця, Глухова та Хмельницького «змінили» професію в рамках спільного проекту телеканалу «1+1» та Міжнародного саміту мерів - «Мер під прикриттям». Вони анонімно поспілкувалися з мешканцями міст, щоб почути їх реальні запити та враження від роботи мерії.

Отож, як мер Хмельницького став двірником на певний час, у відео від «1+1»: 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую