ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині у січні виявили 50 неоформлених працівників

Суспільство 1676
У січні податківці Хмельниччини продовжували активно залучати до офіційного працевлаштування трудових «нелегалів»
У січні податківці Хмельниччини продовжували активно залучати до офіційного працевлаштування трудових «нелегалів». Фото: km.dsp.gov.ua

12 підприємців працювали із порушеннями.

Упродовж січня податківці області у 12 підприємців під час перевірок виявили порушення у роботі. Як повідомляють у ДФС області, завдяки цьому до бюджету та державних соціальних фондів додатково спрямували 555,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб.

«Також у січні працівники фіскальної служби виявили та залучили офіційного працевлаштування 50 подолян, які не були оформлені працедавцями відповідно до вимог законодавства. Внаслідок цього до бюджету будо додатково мобілізовано 16,7 тисячі гривень ПДФО й 1,4 тисячі гривень військового збору, а також 20,5 тисячі ЄСВ», - йдеться у повідомлені.

Крім того, до державної реєстрації залучили 17 фізосіб, які провадили нелегальне підприємництво, що також додатково принесло бюджету 4,3 тисячі гривень податків.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую