ye-logo.v1.2
4 Липня, 2020

На Хмельниччині понад 28 тисяч дітей потребують навчання в інклюзивних закладах

Суспільство 1577
Марина Порошенко ініціювала створення 26-ти Інклюзивно-ресурсних центрів у Хмельницькій області
Марина Порошенко ініціювала створення 26-ти Інклюзивно-ресурсних центрів у Хмельницькій області. Фото: www.adm-km.gov.ua

Марина Порошенко ініціювала створення 26-ти Інклюзивно-ресурсних центрів в області.

У Хмельницькій області функціонує 85 інклюзивних шкіл, у яких навчається 386 учнів з особливими освітніми потребами. Окрім того, є 25 садочків, де інклюзивну освіту отримують 75 дошкільнят.

Як повідомляють у Хмельницькій ОДА, загальна кількість дітей з особливими освітніми потребами в області становить 28 735. Але інклюзивною освітою охоплено лише 1,5% «особливих» дітей.

Навесні 2017 року область долучились до проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який ініціює Благодійного Фонду Порошенка. Учора, 13 лютого, до Кам'янця-Подільського приїхала Марина Порошеонко аби продовжити напрацювання у цьому напрямку.

«Дружина Президента України провела зустріч із представниками місцевого самоврядування. Благодійний Фонд розробив і передав типові проекти Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ), які допоможуть у стислі терміни відкрити такі заклади. Для цього відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між головою Хмельницької облдержадміністрації та представниками місцевої влади, де планується створення таких центрів», - йдеться у повідомленні Хмельницької ОДА.

Мережа ІРЦ на Хмельниччині має запрацювати вже з 1 вересня 2018 року.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую