ye-logo.v1.2

Хмельницьким освітянам рекомендують не відзначати 8 березня

Суспільство 6421
У Департаменті освіти та науки Хмельницької міськради рекомендують не відзначати свято 8 березня в навчальних закладах міста
У Департаменті освіти та науки Хмельницької міськради рекомендують не відзначати свято 8 березня в навчальних закладах міста. Фото: автора

Заборонити відзначати не можуть, але просять утриматися.

Керівник Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв на сторінці в очолюваної ним структури в мережі «Фейсбук» написав: «З огляду на наближення дати 8 березня, нагадуємо усім педагогам та працівникам закладів освіти про недоречність ініціювання закупівлі будь яких подарунків і проведення заходів, що підкреслюватимуть гендерні відмінності дітей. Батьків просимо організовувати, якщо вони того бажають, святкові заходи (в тому числі вручення подарунків) поза межами навчальних закладів».

Згодом, свій допис він прокоментував журналісту сайту «Є». «Це рекомендація, ми ніяких наказів не видаємо, - заявив Роман Дмитрович. – Тому що позиція міської влади щодо радянських свят не є секретом для містян, тому ми рухаємося в тому ж напрямку. На жаль, на рівні держави є інша позиція. Тому виконуємо закон, але закликаємо діяти так – на рівні рекомендацій, а не наказів».

Відзначимо, що навчальні заклади Хмельницького (дитячі садочки в тому числі) 8 та 9 березня не працюватимуть. Натомість робочий день перенесений на 3 березня. Чи будуть 7 березня в деяких закладах святкові заходи до Міжнародного жіночого дня, за словами головного освітянина міста, відповідні рішення має прийняти педагогічна рада тих закладів.

Коментарі:

Александр 28.02.2018 06:33

100%

Aleksandr Kulyabin 27.02.2018 18:45

Правильно! Отменить 8 марта! Надо новые праздники! День пидора$а например, или там день дебила. В последнее время их столько развилось, а уж в миськвиконкоме и миськраде, по-моему все такие.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую