ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

Помер начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради

Маргарита ЧУБА Суспільство 1877
У квітні Микола Петрович мав святкувати своє день народження.
У квітні Микола Петрович мав святкувати своє день народження.. Фото: volochyska-gromada.gov.ua

У квітні чоловік мав святкувати своє день народження.

Учора, 6 березня, помер начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради, депутат районної ради V скликання Микола Чепелюк. Про це повідомили у Волочиській міській територіальній об’єднаній громаді. 4 квітня Микола Петрович мав святкувати своє день народження.

"Волочиська міська об’єднана територіальна громада, депутатський корпус, члени виконавчого комітету, колеги по роботі, старости громади глибоко сумують з приводу передчасної смерті начальника відділу культури та туризму міської ради Чепелюка Миколи Петровича і схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким, друзям покійного. Його добре серце та хороші справи назавжди залишаться в наших серцях", - йдеться в повідомленні.

Весь життєвий шлях Миколи Петровича – це непересічне служіння культурі. Про це писали у 2017 році на сайті обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

"Талановитий організатор, вмілий управлінець, високопрофесійний аматор, патріот, розумний і приємний співрозмовник, надійний друг, коханий чоловік, турботливий батько – таким знали Миколу Петровича колеги по роботі та друзі. Ним організовано і проведено безліч культурно-мистецьких акцій, запроваджено чимало цікавих новацій, спільно з колегами засновано ряд аматорських колективів", - зазначають у відомстві.

Про смерть начальника культури і туризму пишуть з сумом і в управлінні культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА.

"Не стало батька, чоловіка, друга, брата, колеги, просто хорошої людини. Микола Петрович все своє життя віддав культурі, був нагороджений почесним званням Заслужений працівник культури. Всіх вразила така сумна звістка. Це величезна непоправна втрата для Хмельниччини, нашої культури й для всіх його колег та друзів. Світлий, чесний, добропорядний, талановитий, відданий своїй справі до останнього З миром упокоївся Микола Петрович Чепелюк. Залишилися жаль, сум, любов і вічна пам’ять", - зазначили в управлінні.

У Миколи Петровича залишилися дві дочки та дружина.

Редакція сайту «Є» висловлює щирі співчуття рідним.

Читайте також: у Хмельницькому вчора попрощалися із директором ринку, екс-депутатом міської ради

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята