ye-logo.v1.2

Хмельниччина у Брюсселі: Загородний представив область у проекті "Рівний рівному"

Суспільство 4793
Від України до Брюсселю, разом із представниками Мінрегіону поїхали і голови двох облрад та трьох ОТГ.
Від України до Брюсселю, разом із представниками Мінрегіону поїхали і голови двох облрад та трьох ОТГ.. Фото: decentralization.gov.ua

Вчора, 8 березня, голова обласної ради та голова Чемеровецької ОТГ презентували наш край у Брюсселі.

Від України до Брюсселю із представників місцевого самоврядуванняя поїхали очільники Хмельницької та Харківської областей. А від об'єднаних територіальних громад нашу країну представляли голови Чемеровецької, Широківської і Веселівської об’єднаних територіальних громад. Вони презентували свої досягнення і поділилися планами на майбутнє, які вони прагнуть реаліaзувати, спираючись на досвід європейських колег.

В Україні представники місцевого самоврядування, як на рівні громад, так і на рівні областей, мають достатньо досвіду, яким можуть ділитися з європейськими колегами, цітує першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслава Негоду сайт Децентралізація.

«Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні відкрила великі можливості для громад та регіонів. Разом з тим перед ними виникає ряд важливих викликів та завдань, впоратися з якими буде набагато легше завдяки досвіду європейських колег. Впевнений, що ініціатива "Рівний рівному" допоможе обмінятися таким досвідом», - зазначив під час засідання робочої групи Комітету регіонів ЄС – Україна в Брюсселі (Бельгія) В’ячеслав Негода.

Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво в рамках ініціативи «Рівний рівному» (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою») Мінрегіон, Харківська та Хмельницька обласні ради, Чемеровецька, Широківська, Веселівська об’єднані територіальні громади та Deutsche Gesellschaft for Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підписали 12 лютого цього року.

Передбачається, що протягом 2018 року зазначені регіони та об’єднані громади в ході тренінгів, навчальних поїздок та стажувань обміняються з європейськими колегами практичним досвідом реалізації проектів розвитку територій.

Михайло Загородний (на фото зліва), В'ячеслав Негода (на фото у центрі) та Олекандр Собань (в окулярах) під час робочої зустрічі у Брюсселі.

Довідка
Ініціатива «Рівний-рівному» розроблена в рамках Робочої групи «Комітет Регіонів-Україна». Вона спрямована на розвиток партнерства між місцевими та регіональними органами влади ЄС та України, а також на обмін досвідом, що сприяє місцевому та регіональному розвитку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую